שאלות ותשובות

אף על פי שהמרכיב הפעיל הוא חומצה הידרוכלורית, החומר מכיל פחות מ-10% מהחומצה וזהו רכיב בודד מנוסחה אחת שלמה.. בשילוב התמהיל המיוחד, מובטח איזון אופטימלי של בטיחות, יעילות והתכלות. כל אלה הופכים את RYDLYME למוצר ייחודי, שמתאפיין בשלל יתרונות על פני מוצרים דומים.
אין צורך לדאוג לגבי התפרקות מימן. בשימוש נכון, הנוסחה הייחודית של RYDLYME לא תגרום לשיתוך (קורוזיה) של פלדת אל – חלד וגם לא של אף סוג פלדה אחר או חומרים הקשורים עם ציוד מבוסס-מים.
RYDLYME הוא מסיר אבנית חזק ומרוכז. בהתאם ליישום, חומרת ההצטברות והזמן העומד לרשותכם, ניתן לדלל את RYDLYME בשיעור של עד 25% תוך שמירה על יעילותו המלאה. כדי לבדוק מהו יחס הדילול המתאים עבור היישום הספציפי שלכם, צרו עימנו קשר.
אף על פי שניתן להשלים את רוב יישומי הניקוי תוך מספר שעות, זמני הניקוי בפועל תלויים בשלל גורמים, כולל גודל הציוד/המערכת, חומרת הצטברות המשקעים ושיטת הסחרור (סירקולציה). צרו עימנו קשר לשם הערכת בעיית האבנית בציוד שלכם, כדי שאפשר יהיה לקבוע את הכמות המתאימה של RYDLYME ואת שיטת הסחרור הנדרשת.
מומלץ לצפות שוב בסרטונים. האם הם מכניסים את הצדף לתוך מכל, או שהם מחזיקים אותו בכף היד? כפי שנאמר קודם לכן, RYDLYME בטיחותי באופן חסר תקדים. אפשר לשפוך אותו לכף היד או לתוך הציוד ללא כל חשש לנזק. כמו כן, מובטח לכם שקט נפשי בידיעה כי אתם, עובדיכם והמתקן שלכם בטוחים גם במקרה של
כן! RYDLYME קיבל הסמכת NSF/ANSI Standard 60, כלומר: הוא מאושר ככימיקל בטוח לשימוש במערכות המיועדות לטיפול במי-שתייה. הוא גם רשום ב-NSF (הקרן הלאומית לתברואה – גוף הסמכה נודע ומהימן) כמוצר המיועד לשימוש בתעשיות המשקאות, הפרמצבטיקה, במתקני ביקבוק ובמפעלי עיבוד מזון.

/ 5.

דילוג לתוכן