אודות החברה

Apex Engineering Products Corporation מפתחת ומייצרת כימיקלים מיוחדים, בטוחים ומתכלים המיועדים לניקיון במגוון רחב של יישומים ברחבי העולם.

שורשי החברה

שורשיה של החברה נעוצים אי שם בשנת 1941, כאשר אדווין ג’. אוסטרמאייר תיחזק דודי קיטור על גבי ספינות שהעבירו עפרות ברזל באגמים הגדולים שבין ארצות הברית וקנדה. הוא חיפש פתרון יעיל וחסכוני לניקוי הדוודים, תהליך שהצריך בדרך כלל החלפה של רכיבים יקרים וכבדים. כמו כן, הוא ביקש למקסם את היעילות באמצעות הפחתת היקף העבודה והזמן הנדרשים בדרך כלל לניקוי הדוודים. מר אוסטרמאייר, שהיה מהנדס כימי מיומן, החל לפתח תמיסה כימית מהפכנית, שלא רק תאפשר את הסרת האבנית מן הדוודים, ללא צורך בפירוק כל המערכת, אלא גם תהיה בטוחה לטיפול ולסילוק.

שנה לאחר מכן פותחה התמיסה הכימית פורצת הדרך ונולדה חברת שירות קטנה. החברה הייתה Apex Engineering Company והתמיסה הכימית נודעה בשם RYDLYME, “מסיר האבנית המתכלה המוביל בעולם”.

RYDLYME חדר במהירות למגוון תחומים, כולל תעשיית הרכב, תעשיית הנייר וענפי ייצור נוספים. Apex Engineering Company אף ביססה את מעמדה בתחום ההיסטולוגיה (חקר המבנה המיקרוסקופי של הרקמות), עם השקתו של מסיר האבנית המתכלה RDO Rapid Decalcifier.

לאורך השנים, המשיכה Apex Engineering Company לצמוח ולהתפתח. באמצע שנות ה-70′, שינתה החברה פניה, מחברה ממוקדת-שירות לחברת ייצור, שמוכרת כיום בשם Apex Engineering Products Corporation.

ארבעה דורות מאוחר יותר, קו המוצרים המורחב שלנו כולל את משפחת החומרים המתכלים RYDLYME Marine ו-RYDALL הכוללת: מסירי שומנים, חומרי ניקוי, מטהרי ריחות ומשפרי מים. RYDLYME ממשיך להיות “מסיר האבנית המתכלה המוביל בעולם”, ולחברה נציגים ומוצרים ביותר מ-100 מדינות בכל רחבי תבל!

אנו גאים בהיותנו יצרנית אמריקנית, שידועה לא רק בזכות קו המוצרים המתכלים שלה, אלא גם בזכות שירות הלקוחות המהימן והמעולה שמאפיין אותה. לחברה ידע וניסיון עתיר שנים במגוון רחב של תחומים, והטכנאים המיומנים שלנו יעבדו איתכם כדי לקבוע מהו הפתרון הטוב ביותר עבור אתגרי הניקיון שלכם. כמו כן, אנו שואפים למזער את זמני ההשבתה שלכם ומקפידים לשלוח את כל ההזמנות תוך 24 שעות. אנו חברה מוסמכת ‎ המתגאה במתן מוצרים ותמיכה ברמה גבוהה ללקוחותיה – זוהי נוסחה נוספת שלא השתנתה מאז 1942!

מדיניות האיכות


Apex Engineering Products Corporation מחויבת לספק כימיקלים מיוחדים באיכות גבוהה, שעומדים בדרישות הלקוחות או אף מעבר לכך, וכל זאת תוך הקפדה על עמידה בזמנים ומתוך רצון להמשיך ולשפר את מערכת ניהול האיכות של החברה.
Apex Engineering Products Corporation היא חברה מוסמכת 9001ISO.
לחצו כאן להורדת תעודת ההסמכה.

מוצרי איכות נוספים ש-Apex Engineering Products Corporation מספקת

RYDLYME Marine‎, המבוסס על המוצר הפופולארי שלנו – RYDLYME ‎, הוא מסיר אבנית מתכלה לשימוש ימי, שממיס במהירות סידן, חלודה, צדפות, בלוטי-ים, קונכיות ומשקעים מינרליים נוספים שפוגעים בביצועיהן של מערכות מים בתעשייה הימית.

https://apexengineeringproducts.com/wp-content/uploads/2019/12/RYDLYME-Marine-300x78.jpg

RDO Rapid Decalcifier מיועד במיוחד עבור היסטולוגים וטכנאים רפואיים, ומאפשר הסרת אבנית מדגימות עצם בעדינות, במהירות ובאופן בטוח, עת שהוא מבטיח תוצאות היסטולוגיות ומאפייני צבע מעולים. RDO Gold הוא מסיר אבנית נוח לעבודה, שמיועד עבור דגימות עצם שברירות יותר המכילות כמויות סידן מזעריות.

https://apexengineeringproducts.com/wp-content/uploads/2019/12/RDO-300x78.jpg

BUCKED Scent Eliminator – מוצר מתכלה להפגת ריחות שבבסיסו טכנולוגיה פורצת דרך המיועדת לציידים מקצועיים. בניגוד לחומרים אחרים הקיימים למטרה זו, BUCKED הוא ביו-קטליזטור לא-פעיל ו-100% טבעי, שמונע היווצרות תרכובות מפיקות-ריח ללא שימוש באנזימים פעילים או בחומרי מיסוך.

https://www.apexengineeringproducts.com/wp-content/uploads/2019/12/Bucked-Scent-Eliminator-300x78.jpg

/ 5.

שלח/י לנו הודעה
דילוג לתוכן